RIVER DIAMOND – 4kk s terasou = 50.000,- CZK + services + el.

RIVER DIAMOND – 4kk s terasou = 50.000,- CZK + services + el.
50.000 CZK / za měsíc / per Month
Listing ID: ID-8209
Ložnice / Bedrooms: 3
Koupenlny / Bathrooms: 2
Balkon / Terrace: 25 m²
Parking: 1
20.2.2017

Popis

Nabízíme k  pronájmu moderní byt 4+kk s balkonem  a garážovým stáním, který je situován ve druhém patře rezidence River Diamond v oblíbené oblasti Prahy 8 – Karlín. Byt je kompletně nově vymalován a vybaven. Kuchyň je vybavena lednicí, sklokeramickou deskou, troubou a myčkou. V bytě jsou dvě koupelny.  Jedna se sprchovým koutem, druhá s vanou a toaletou. Další toaleta je umístěna zvlášť. Loznice jsou kompletně vybavené a v celém bytě je dostatek úložého prostoru. Garážové stání je zahrnuto v ceně nájmu. Rezidence se nachází přímo na nábřeží, kde vede cyklostezka, která vás dovede až do centra města. Poplatky se hradí zvlášť, kauce se rovná jednomu měsíčnímu nájmu.

River Diamond je moderní rezidentní komplex, který se nachází v městské čtvrti Karlín na břehu Vltavy. Komplex nabízí recepci i střežené garážové stání celých 24h. K bytu náleží podzemní garážové stání.

Budova je situována 200m od tramvajové zastávky Karlínské náměstí, 350m od zastávky metra Křižíkova – 5min na Nám. Republiky/15min pěšky z metra Florenc, v blízkosti hotelu Hilton i IBC Centra. Budova je obklopena parky a zelení.

PUDORYS ZDE / FLOORPLAN CLICK HERE

UPOZORNENI PRO SPOLUPRACUJICI MAKLERE, MAJITEL BYTU NESTOJI O INZERCI, RESPEKTUJTE !! 

We offer a modern apartment 4 + kk with balcony and garage , which is located on the second floor of the residence Diamond River in a popular area of Prague 8 – Karlín . The kitchen is equipped with fridge , stove, oven and dishwasher . There are two bathrooms , which are heated by underfloor heating , one with a shower , the other with bath and toilet . Another toilet is located separately . Garage parking is included in the rent . The residence is located directly on the waterfront, where the cycle path which leads to the city center .

River Diamond is a modern residential complex situated in the quarter of Karlin overlooking the river, offering a reception/guard service 24hours a day, guarded garage, own property management and maintenance of the building. Underground parking place and a 5 m2 cellar are included.

The building is situated at 200 meters from the first tramway stop “Karlinske Namesti”, at 350 meters of the closest metro stop “Krizikova” (line B) => 5min transport to Namesti Republiky (inner center)/15min walk from metro “Florenc” (crossing of line B and C), Hilton, IBC center.

Služby a metro dostupné v pěší vzdálenostiRohanské nábřeží – prestižní lokalita budoucnostiLokalita

Máte-li zájem o byty v rezidenci RIVER DIAMOND nebo RIVER GARDENS, kontaktujte nás … Vyplňte kontaktní formulář, ozveme se vám…