RIVER DIAMOND – 3kk – price: PRONAJATO !!

RIVER DIAMOND – 3kk – price: PRONAJATO !!
38.000 CZK / za měsíc / per Month
Listing ID: C31
Ložnice / Bedrooms: 2
Koupenlny / Bathrooms: 2
6.1.2017

Popis

Nabízíme k  pronájmu krásné a prostorné 3+kk s balkónem, dostatkem úložného prostoru a garážovým stáním, v rezidence River Diamond v oblíbené oblasti Prahy 8 – Karlín.

River Diamond je moderní rezidentní komplex, který se nachází v městské čtvrti Karlín na břehu Vltavy. Komplex nabízí recepci i střežené garážové stání celých 24h. K bytu náleží podzemní garážové stání.

Budova je situována 200m od tramvajové zastávky Karlínské náměstí, 350m od zastávky metra Křižíkova – 5min na Nám. Republiky/15min pěšky z metra Florenc, v blízkosti hotelu Hilton i IBC Centra. Budova je obklopena parky a zelení.

PUDORYS ZDE / FLOORPLAN CLICK HERE

 

UPOZORNENI PRO SPOLUPRACUJICI MAKLERE, MAJITEL BYTU NESTOJI O INZERCI, RESPEKTUJTE !! 

We offer a modern apartment 3 + kk with balcony and garage , which is located on the second floor of the residence Diamond River in a popular area of Prague 8 – Karlín .

River Diamond is a modern residential complex situated in the quarter of Karlin overlooking the river, offering a reception/guard service 24hours a day, guarded garage, own property management and maintenance of the building. Underground parking place is included.

The building is situated at 200 meters from the first tramway stop “Karlinske Namesti”, at 350 meters of the closest metro stop “Krizikova” (line B) => 5min transport to Namesti Republiky (inner center)/15min walk from metro “Florenc” (crossing of line B and C), Hilton, IBC center.

Služby a metro dostupné v pěší vzdálenostiRohanské nábřeží – prestižní lokalita budoucnostiLokalita

Máte-li zájem o byty v rezidenci RIVER DIAMOND nebo RIVER GARDENS, kontaktujte nás … Vyplňte kontaktní formulář, ozveme se vám…