RIVER DIAMOND – 3kk = 38.000 CZK + service 10.000 CZK + el.

RIVER DIAMOND – 3kk = 38.000 CZK + service 10.000 CZK + el.
38.000 CZK / za měsíc / per Month
Listing ID: C77
Ložnice / Bedrooms: 2
Koupenlny / Bathrooms: 2
Celková výměra / Plot Size: 124,6 m²
Obytná plocha / Living Area: 122,3 m²
Balkon / Terrace: No m²
Parking: Yes
21.2.2017

Popis

Nabízíme k  pronájmu nádherný designový byt o velikosti 125  m2, 3+kk na Rohanském nábřeží v rezidenci River Diamond.Byt uspokojí potřeby i nejnáročnější klientely: plně vybavený byt luxusním nábytkem, na podlaze jsou plovoucí podlahy, plně vybavená kuchyň s potřebnými spotřebiči (myčka, lednice, mrazák, mikrovlnka, trouba na pečení), koupelna s vanou, šatna, LCD TV, pračka.

River Diamond je moderní rezidentní komplex, který se nachází v městské čtvrti Karlín na břehu Vltavy. Komplex nabízí recepci i střežené garážové stání celých 24h. K bytu náleží podzemní garážové stání a sklep o velikosti 5 m2.

Budova je situována 200m od tramvajové zastávky Karlínské náměstí, 350m od zastávky metra Křižíkova – 5min na Nám. Republiky/15min pěšky z metra Florenc, v blízkosti hotelu Hilton i IBC Centra. Budova je obklopena parky a zelení.

UPOZORNENI PRO SPOLUPRACUJICI MAKLERE, MAJITEL BYTU NESTOJI O INZERCI, RESPEKTUJTE !! 

We offer a wonderful design apartment of 125m2,  3+kk,  in residence River Diamond, on Rohanske Nabrezi street, Prague 8 – KARLIN. The flat will suit the most demanding clients: fully equipped apartment with luxurious furniture, on the floor is floating wood, kitchen with appliances (dishwasher, refrigerator, microwave, and oven), bathroom with bath, closset, LCD TV, washing machine, and dryer.

River Diamond is a modern residential complex situated in the quarter of Karlin overlooking the river, offering a reception/guard service 24hours a day, guarded garage, own property management and maintenance of the building. Underground parking place and a 5 m2 cellar are included.

The building is situated at 200 meters from the first tramway stop “Karlinske Namesti”, at 350 meters of the closest metro stop “Krizikova” (line B) => 5min transport to Namesti Republiky (inner center)/15min walk from metro “Florenc” (crossing of line B and C), Hilton, IBC center.

 

Služby a metro dostupné v pěší vzdálenostiRohanské nábřeží – prestižní lokalita budoucnostiLokalita

Máte-li zájem o byty v rezidenci RIVER DIAMOND nebo RIVER GARDENS, kontaktujte nás … Vyplňte kontaktní formulář, ozveme se vám…