RIVER DIAMOND – 3kk – price: 36.000 CZK + 9.000 CZK service + el.

RIVER DIAMOND – 3kk – price: 36.000 CZK + 9.000 CZK service + el.
36.000 CZK / za měsíc / per Month
Listing ID: ID-11860
Ložnice / Bedrooms: 2
Koupenlny / Bathrooms: 2
22.3.2017

Popis

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný byt o velikosti 133 m2, 3+kk na Rohanském nábřeží v rezidenci River Diamond. Byt uspokojí potřeby i nejnáročnější klienty: plně vybavený byt, na podlaze jsou plovoucí podlahy, plně vybavená kuchyň s potřebnými spotřebiči (myčka, lednice, mrazák, mikrovlnka, trouba na pečení), koupelna s vanou, TV, pračka. Byt ma terasu o velikosti 7,2m2 a balkon 6,8m2.

River Diamond je moderní rezidentní komplex, který se nachází v městské čtvrti Karlín na břehu Vltavy. Komplex nabízí recepci i střežené garážové stání celých 24h. K bytu náleží podzemní garážové stání.

Budova je situována 200m od tramvajové zastávky Karlínské náměstí, 350m od zastávky metra Křižíkova – 5min na Nám. Republiky/15min pěšky z metra Florenc, v blízkosti hotelu Hilton i IBC Centra. Budova je obklopena parky a zelení.

PUDORYS ZDE / FLOORPLAN CLICK HERE

UPOZORNENI PRO SPOLUPRACUJICI MAKLERE, MAJITEL BYTU NESTOJI O INZERCI, RESPEKTUJTE !! 

We offer  flat 3+kk, 133m2 on 5rd floor, in residence River Diamond, on Rohanske Nabrezi street, Prague 8 – KARLIN. The flat will suit the most demanding clients: equipped with modern furniture, on the floor is floating wood, kitchen with appliances (dishwasher, refrigerator, microwave, and oven), bathroom with bath, TV, washing machine, and dryer.

River Diamond is a modern residential complex situated in the quarter of Karlin overlooking the river, offering a reception/guard service 24hours a day, guarded garage, own property management and maintenance of the building. Underground parking place.

The building is situated at 200 meters from the first tramway stop “Karlinske Namesti”, at 350 meters of the closest metro stop “Krizikova” (line B) => 5min transport to Namesti Republiky (inner center)/15min walk from metro “Florenc” (crossing of line B and C), Hilton, IBC center.

Služby a metro dostupné v pěší vzdálenostiRohanské nábřeží – prestižní lokalita budoucnostiLokalita

Máte-li zájem o byty v rezidenci RIVER DIAMOND nebo RIVER GARDENS, kontaktujte nás … Vyplňte kontaktní formulář, ozveme se vám…