RIVER DIAMOND – 3kk = 36.000 CZK + 8.000 CZK service + el.

RIVER DIAMOND – 3kk = 36.000 CZK + 8.000 CZK service + el.
36.000 CZK / za měsíc / per Month
Listing ID: ID-11242
Ložnice / Bedrooms: 2
Koupenlny / Bathrooms: 2
23.3.2017

Popis

Nabízíme k  pronájmu krasny  byt dispozice 3+kk o velikosti 111 m2 s balkonem a terasou situovanou do Japonske zahrady  v rezidenci River Diamond.

Byt uspokojí potřeby i nejnáročnější klientely: byt nyni prosel rozsahlou rekonstrukci a je vybaven novym nabytkem. Byt ma vstupni chodbu, obyvaci cast s jidelnim + kuchynskym koutem. Nasledne separatni toaletu, technickou mistnost (pracka se susickou), 2x loznice a 2x koupelna (jedna se sprchovym koutem – nove zrekonstruovana, druha koupelna s vanou).

Mensi loznice neni kompletne zarizena – dozaridime az dle potreby klienty. Zatim je v ni satni skrin a policovy regal.
K bytu nalezi 2 parkovaci stani v podzemnich garazich a sklep.

River Diamond je moderní rezidentní komplex, který se nachází v městské čtvrti Karlín na břehu Vltavy. Komplex nabízí recepci i střežené garážové stání celých 24h. K bytu náleží podzemní garážové stání a sklep o velikosti 5 m2.

Budova je situována 200m od tramvajové zastávky Karlínské náměstí, 350m od zastávky metra Křižíkova – 5min na Nám. Republiky/15min pěšky z metra Florenc, v blízkosti hotelu Hilton i IBC Centra. Budova je obklopena parky a zelení.

Služby a metro dostupné v pěší vzdálenostiRohanské nábřeží – prestižní lokalita budoucnostiLokalita

Máte-li zájem o byty v rezidenci RIVER DIAMOND nebo RIVER GARDENS, kontaktujte nás … Vyplňte kontaktní formulář, ozveme se vám…