MODRANKA – P4 – 3+kk s terasou – cena: 10.999.000 CZK

MODRANKA – P4 – 3+kk s terasou – cena: 10.999.000 CZK
10.999.000 CZK
Listing ID: MD - 14153
Ložnice / Bedrooms: 2
Koupenlny / Bathrooms: 2
Celková výměra / Plot Size: 117 m²
Obytná plocha / Living Area: 92 m²
Balkon / Terrace: 25 m²
Parking: 1
Patro / Floor: 15
1.1.2013

Popis

Pár kroků do přírody a pár zastávek do města, tomu se říká výjimečná adresa. A taková adresa náleží Rezidenci Modřanka, která vyrostla na pravém břehu Vltavy v malebném prostředí pražských Modřan. Čtveřice moderních bytových domů stojících na místě bývalého cukrovaru je uspořádána do pomyslného tvaru podkovy, která znázorňuje symbol štěstí, které bez pochyby patří k spokojenému bydlení. Bytový komplex zaujme pohled každého, díky své nevšední fasádě a tvorbě dílů nizozemského malíře Pieta Mondriana. Přímo v srdci komplexu se ukrývá zelený park, jehož součástí je dětské hřišti a jiné atrakce zaopatřující zábavu, tak i relaxaci na čerstvém vzduchu v přírodě. Co víc si v Praze přát.

Rezidence je umístěna ve vilkové oblasti, díky tomu lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, která Vám zajisté zpříjemní a usnadní život. V okolí nechybí školy, obchody, pošta, poliklinika, několik restaurací, kino ani barokní kostel…. Co se týče veřejné dopravy zajišťuje snadné dopravní spojení do centra autobus. K tomu 5 minut pěšky je tramvajová i vlaková zastávka.  Díky této výjimečné adrese, budete za chvíli v centru a přitom si užijete vyhlídkovou cestu podél břehu Vltavy.

Život v organickém propojení s okolním světem je pro nás velmi důležitý. I proto jsou naše penthousy ideálním řešením pro klienty, kteří chtějí žít v atraktivních lokalitách, ale přesto nechtějí přijít o svěží vánek a úchvatný výhled ze své krásné terasy.

Dovolujeme si Vám v této lokalitě nabídnout byt jménem Vltava Sunset

Úžasný výhled a skvělá poloha jsou důvodem, proč je tento byt opravdu výjimečný. Jedním pohledem obsáhnete údolí Vltavy, zelené kopce obklopující širší centrum Prahy a i známá silueta vysílače Cukrák se Vám bude zdát na dosah ruky, jelikož tento byt 3kk o rozloze 92 m2 + 25 m2 terasa / balkón je umístěn v 15. patře novostavby s výtahem. Interiér bytu je rozdělen na vstupní místnost, ze které vede přístup do světlé prostorné místnosti vhodné pro obývací kout, kuchyňskou linku a jídelnu. Z této místnosti vedou dva vchody na velkou terasu. Tato terasa má cenu sama o sobě, ne pouze díky nádhernému výhledu na celé okolí, ale také díky možnosti užít každý letní den na maximum a to z pohodlí domova. Ať už je to klidnou formou relaxace nebo grilováním s přáteli.  Ze vstupní místnosti je taktéž přístup do dvou ložnic, které mají své vlastní koupelny a přístup na další terasu bytu. Byt se prodává nezařízený a nabízí příležitost pro vlastní tvořivost v rozvržení a vybavení prostorů.  V ceně je zahrnuto 1x parkovací místo i sklep. Tento výjimečný byt stojí za pozornost a osobní prohlídku. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

SLEVA 250.000 CZK PRI PODPISU REZERVACE DO KONCE CERVNA !!

 

 

Služby a metro dostupné v pěší vzdálenostiRohanské nábřeží – prestižní lokalita budoucnostiLokalita

Máte-li zájem o byty v rezidenci RIVER DIAMOND nebo RIVER GARDENS, kontaktujte nás … Vyplňte kontaktní formulář, ozveme se vám…