LIBEN – Mezonet 4kk s terasou – 230 m2

LIBEN – Mezonet 4kk s terasou – 230 m2
Price on request
Listing ID: ID-8356
Ložnice / Bedrooms: 4
Koupenlny / Bathrooms: 2
Celková výměra / Plot Size: 231 m²
Obytná plocha / Living Area: 191 m²
Balkon / Terrace: 46 m²
Parking: 4
26.8.2013

Popis

Nedaleko atraktivního Karlína nabízíme k prodeji ojedinělý mezonetový byt 4+kk ( lze příčkou zvýšit počet místností na 5kk ). Tento nadčasový byt je velice vkusně a designově řešen do posledního detailu.

Celková plocha bytu je 191 m2 + 40 m2 prostorná slunná terasa a balkon 6 m2. Byt se nachází v posledním 7 a 8.NP a může se pyšnit dvěma koupelnami, 2x WC, dvěma ložnicemi, šatnou, obývacím pokojem, jídelnou a dětským pokojíčkem. Ve vrchním patře je také zřízena prostorná kancelář s možností výstupu na rozlehlou jižní terasu. Ze všech oken je nádherný a ničím nerušený výhled na Prahu. Klíčovou dominantou je již zmiňovaná vlastní velká terasa obdélníkového tvaru, kde z hlediska výšky umístění až na vrcholu domu v 8. NP máte nejen absolutní soukromí, nýbrž i krásné daleké výhledy nad střechami okolních domů až do samotného centra Prahy.

V celém bytě je klimatizace, alarm, dostatek soukromí, jediný byt na patře, menší bytový komplex (cca 10 bytů).

K bytu náleží 4x vlastní garážové stání přímo v suterénu domu a prostorný sklep.

Byt umožňuje krásné bydleni v širším centru Prahy, rychlá dostupnost a veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, kavarny, fitness, golf, cyklostezka, skoly, skolky, metro, tramvaje). Byt sousedí s Libeňským parkem, dětské hřiště pár metrů od bytu, v ulici Gymnazium Porg, tramvaj 3 minuty pěšky, Rohanské nábřeží 3minuty autem, nemocnice Na Bulovce nedaleko od bytu.

Doporučujeme prohlídku nemovitosti.

Služby a metro dostupné v pěší vzdálenostiRohanské nábřeží – prestižní lokalita budoucnostiLokalita

Máte-li zájem o byty v rezidenci RIVER DIAMOND nebo RIVER GARDENS, kontaktujte nás … Vyplňte kontaktní formulář, ozveme se vám…